Acente365

Tüm operasyonlarını tek sistem üzerinden yönetebilirsiniz!

Acente365, tek sistem üzerinden tüm operasyonlarınızı yönetmenizi sağlayan inovatif çözüm ortağınız.

Acente365 Nedir?

Acente365, acente ve brokerlerin tüm operasyonlarını tek sistem üzerinden yönetebilmenizi sağlayan inovatif bir çözüm ortağıdır. Sistem sayesinde müşteri takibinizi, teklifleri, poliçeleri, yenilemeleri, çapraz satış fırsatlarını ve tahsilat takibi gibi birçok alanda kolayca hizmet alırsınız.

Bulut tabanlı sistem, güçlü alt yapısı ile size avantaj yaratır. Uluslararası güvenlik standartlarına ve tüm yasal mevzuatlara uygun şekilde hazırlanan yazılımı sayesinde işinizi kolaylaştırır.

Acente365 alt yapısında 12 branşta 25 farklı sigorta şirketinden tekliflerinizi alabilir, karşılaştırabilir ve poliçeleştirebilirsiniz.

Aracı Kurumlar için Faydaları

Tüm Sigorta Şirketinin Her Türlü Sigortacılık Faaliyeti Tek Bir Platformda

Aracı kurumların çalıştığı tüm sigorta şirketlerinin; tekliften poliçeleştirmeye, mutabakatlar, yenilemeler, raporlamalar gibi her türlü üretim faaliyetlerini karşılaştırmalı olarak tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Yüksek Hız ve Alternatif Teklifler İle Müşteri Memnuniyeti

Her sigorta şirketinin teklif ekranında ayrı ayrı beklemek ve tekrarlanan form doldurma işlemleri artık geride kaldı. Insurgateway ile çalıştığınız tüm sigorta şirketlerinin tüm ürün tekliflerini tek bir ekrandan form doldurarak karşılaştırmalı olarak görüntüleyebilir, poliçeleştirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mevzuata Tam Uyum

Mevzuata uyumlu olarak hazırlanmış olan açık sigortacılık platformu insurgateway, mevzuat değişiklikleri olduğunda, tüm şirketler için bu değişiklikleri merkezi olarak uyguluyor ve riskleri ortadan kaldırıyor.

Şirketinizin Entelektüel Sermayesine Katkı

Acente365, teknolojik olarak bir verinin nasıl olması gerektiği, bir çalışmanın nasıl yapılabileceği ve doğru iş ihtiyaçları nasıl belirleyebileceğiniz gibi birçok konuda size teknik danışmanlık yapar. Bu sayede sigorta sektöründe web servis düzeyinde ihtiyacınız olan her türlü sektörel ve teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sigorta Şirketleri için Faydaları

Aracı Kurumlara Tek Bir Platformdan Web Servis Bağlantısı

Sigorta şirketinizin tüm ürün ve hizmetlerinin web servislerini Acente365’e entegre edip, aracı kurumlara entegrasyonunu biz sağlarız. Bu şekilde her bir aracı kurum için ayrı ayrı entegrasyon desteği vermek zorunda kalmazsınız.

Kaliteli ve Sürekli Hizmet

Ürün ve hizmetlerinizin entegrasyon süreci ile ilgili tüm teknik destek iş gücünü Insurgateway ekibi sizin yerinize üstlenir ve bu süreçte kaliteli ve sürekli bakım desteğini garanti eder.

Alternatif Kanallara Kolay Entegrasyon

Acente365’e tanımlanmış herhangi bir ürünü; web sitesi, mobil, chatbot ve akıllı robot gibi birçok dijital kanala daha farklı kanala kolayca entegre edebilirsiniz.

Acente365

Sigorta Aracı Kurumlarına Özel Açık Sigortacılık Platformu

Müşteri yönetim sistemi ile tek bir platformdan tüm sigortacılık işlemlerinizi takip edin ve müşterilerinizin sigortacılıkla ilgili tüm ihtiyaçlarını yönetin!

Acente365 Size Ne Sağlar?

1. Farklı sigorta şirketlerinden 2 dakikada teklif alabilirsiniz.

2. Teklifleri tek bir ekran üzerinde karşılaştırabilir ve ürün detaylarını aynı anda görebilirsiniz.

3. En doğru ve en güncel teklifleri müşteriye sunabilirsiniz.

4. Müşteri ilişkilerini yönetebilir ve taleplerine hızlı cevap verebilirsiniz.

5. Poliçe yenilemelerini ekran üzerinden takip edebilir ve anında tekliflerinizi sunabilirsiniz.

6. Gelir ve alacaklarınızı takip edebilirsiniz.

7. Çapraz satış fırsatlarını kaybetmez ve uyarı ekranlarıyla takiplerinizi yapabilirsiniz.

8. Tahsilatları, hasar ve prim oranlarını ekran üzerinden takip edebilirsiniz.

9. Poliçe ve makbuzlarını istediği zaman hızlıca her yerden indirebilirsiniz.