SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Genel konular ve merak edilenler üzerine sorulan soruları aşağıdan okuyabilirsiniz.

- Hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?
Projelerin ve sizin ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Uygulamalarımız tamamen size özel yazıldığı için bu konuda tamamen ihtiyaçlar doğrultusunda güncel ve stabil teknolojileri kullanmaya özen gösteriyoruz.
- Projenin kaynak kodlarını veriyor musunuz?
Evet, projenizin yazılım geliştirme süreci boyunca yazılan tüm kodlara erişim hakkı veriyoruz. Proje tamamlandıktan sonra bütün kodları size teslim ediyoruz.
- Proje tesliminden sonra yazılım desteği alabilecek miyim?
Proje kapsamında üretilen ve geliştirilen her türlü iş, yayına alındığı süreçten itibaren MegaCode garantisi altındadır. Ancak bu garantiye herhangi tasarımsal veya yapısal bir değişiklik dahil değildir. Projeniz tamamlandıktan sonra ihtiyacınıza göre bakım ve destek hizmeti talep edebilirsiniz.
- Proje uygulama sürecinde hangi aşamada olunduğundan bilgi alabiliyor muyum?
Tabi ki. Proje yöneticisi tarafından belirli periyotlarla gerçekleştirilen toplantılarda, projenin yazılım ve tasarım süreçleri ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz.
- UI/UX tasarım hizmeti sunuyor musunuz?
Evet. Kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımı süreçlerine her zaman değer vermekteyiz. İsteğiniz dahilinde projenize özel olarak kullanıcı deneyimi ve arayüz tasarımlarınızı oluşturuyoruz.
- Web sitem responsive olacak mı?
Evet. Web sitenizin masaüstü, akıllı telefon ve tabletlere uyumlu olarak görüntülenmesini sağlıyoruz.
- Web sitesi için SEO/SEM hizmeti veriyor musunuz?
Evet. Web tasarım projelerinizi Google, Bing, Yandex, gibi tarayıcılarda üst sıralara taşıyabilecek özel kodlamalarla %100 SEO altyapısına uygun şekilde geliştiriyoruz.
- Web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücret midir?
Evet, web sitesi ücreti bir defaya mahsus bir ücrettir. Tekrarlanmaz. Web sitenizin sahibi siz olursunuz.
- Yönetim panelim olacak mı?
Evet, web sitenizin tüm süreçlerini yöneten kişi siz olacaksınız. Saniyeler içerisinde istediğiniz değişikliği yapabileceksiniz.
- Mobil uygulamam tüm platformlarda çalışır mı?
Evet, size özel geliştirdiğimiz mobil uygulamamız IOS ve Android platformlarında çalışacak şekilde teslim edilmektedir.
- Hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?
iOS => Swift, RxSwift, RxFlow, MVVM
Android => Kotlin, RxKotlin, Navigation Component, Hilt, MVVM
Flutter => Bloc Pattern
- Sonradan yazılım desteği alabilecek miyim?
Proje kapsamında üretilen ve geliştirilen her türlü iş, yayına alındığı süreçten itibaren MegaCode garantisi altındadır. Ancak bu garantiye herhangi tasarımsal veya yapısal bir değişiklik dahil değildir. Projeniz tamamlandıktan sonra ihtiyacınıza göre bakım ve destek hizmeti talep edebilirsiniz.
- Projenin kaynak kodlarını veriyor musunuz?
Evet. Projenizin yazılım geliştirme süreci boyunca yazılan tüm kodlara erişim hakkı veriyoruz. Proje sonunda bütün kodları size teslim ediyoruz.
- Kurumsal kimlik çalışması neden önemlidir?
Kurumsal kimlik, şirketinizin görünen yüzünü temsil etmektedir. Şirket imajını, dış çevreye doğru ve etkili bir şekilde yansıtmak gerekir. Bu yönüyle şirketinizin reklamını başarılı bir şekilde yapabilmeniz için gereklidir.
- Kurumsal kimlik çalışması içeriğinde neler bulunmaktadır?
Kurumsal kimlik çalışması içerisinde logo, kartvizit çalışmaları, zarf, kupa, kalem, antetli kağıt, ajanda, takvim vs. çalışmaları bulunmaktadır. Çalışma içeriği istek ve ihtiyaçlarınıza göre genişletilebilir.
- Yapacağınız kurumsal kimlik çalışmasını beğenmezsem ne olur?
İstekleriniz dikkate alınarak hazırlanan çalışmalar birçok seçenek şeklinde sunulmaktadır. Size en uygun, en beğendiğiniz çalışmayı bulana kadar seçenekler sunmaya devam edeceğiz.
- Sadece logo çalışması alabilir miyim?
Tabii ki. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre çalışmalar satın alabilirsiniz.
- Hangi sosyal medya hesaplarını yönetiyorsunuz?
İnstagram, Facebook ve Twitter hesaplarınızın hepsini veya istediğiniz hesapları yönetebiliriz.
- Sosyal medya hesaplarımı neden başkası yönetsin?
Sosyal medya hesaplarınızın uzman ve işinde ehli kişiler tarafından yönetilmesi firmanızın veya markanızın itibarını ve güvenirliğini olumlu yönde etkileyecektir. Marka bilinirliğini arttıracak, satışlarınızda artış sağlayacağınız bir platform haline getirecektir.
Aynı disiplinle, trend ve günceli takip eden uzmanlarımız sizin yerinize sosyal medya hesaplarınızı yönetmekten memnuniyet duyacaktır.
- Sosyal medya hesaplarının analizlerini nasıl yapıyorsunuz? Avantajları neler olacak?
Her ay düzenli olarak sosyal medyadaki gelişiminizi takip edebileceğiniz raporlar sunarak, içerik, takipçi, etkileşim, geri dönüş ve reklam analizleriyle rakiplerinizden farkınızı sunacağız. Detaylı raporlarımızda aradığınız soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
- Sosyal medya hesaplarını nasıl yönetiyorsunuz?
Öncelikle sosyal medyanızın hedef kitlesini ve dilini belirleyerek kimliğinizi yansıtan özgün içerik paylaşımları ile hesaplarınızı programlı bir şekilde yöneteceğiz.