Sea365

Tüm operasyonlarınızı tek sistem üzerinden yönetebilirsiniz!

Sea365, tek sistem üzerinden tüm operasyonlarınızı yönetmenizi sağlayan inovatif çözüm ortağınız.

Sea365 Nedir?

Sea365, denizcilik sektörü için hayatlarını kolaylaştırmak ve her şeyin sistematik şekilde yürümesi için tasarlanan bulut tabanlı bir sistemdir. Satıcıları ve alıcıları ortak bir noktada buluşturmakta ve birbirleriyle kolayca iletişime geçmelerini sağlamaktadır.

Sistem sayesinde, gerekli olan malzemeleri online olarak satın alabilir, bilgi paylaşımında bulunabilir ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Ayrıca sistem size gemilerinizi istediğiniz gibi yönetebilme ve işleri takip edebilme özelliği de sunmaktadır. Tamamen ihtiyaçlar düşünülerek kurulan Sea365, denizcilik sektörünün uluslararası standartlara uygun şekilde çalışmasını amaçlamaktadır.

Sea365'in Faydaları

Tüm Sigorta Şirketinin Her Türlü Sigortacılık Faaliyeti Tek Bir Platformda

Aracı kurumların çalıştığı tüm sigorta şirketlerinin; tekliften poliçeleştirmeye, mutabakatlar, yenilemeler, raporlamalar gibi her türlü üretim faaliyetlerini karşılaştırmalı olarak tek bir ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Yüksek Hız ve Alternatif Teklifler İle Müşteri Memnuniyeti

Her sigorta şirketinin teklif ekranında ayrı ayrı beklemek ve tekrarlanan form doldurma işlemleri artık geride kaldı. Insurgateway ile çalıştığınız tüm sigorta şirketlerinin tüm ürün tekliflerini tek bir ekrandan form doldurarak karşılaştırmalı olarak görüntüleyebilir, poliçeleştirebilir ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Mevzuata Tam Uyum

Mevzuata uyumlu olarak hazırlanmış olan açık sigortacılık platformu insurgateway, mevzuat değişiklikleri olduğunda, tüm şirketler için bu değişiklikleri merkezi olarak uyguluyor ve riskleri ortadan kaldırıyor.

Şirketinizin Entelektüel Sermayesine Katkı

Acente365, teknolojik olarak bir verinin nasıl olması gerektiği, bir çalışmanın nasıl yapılabileceği ve doğru iş ihtiyaçları nasıl belirleyebileceğiniz gibi birçok konuda size teknik danışmanlık yapar. Bu sayede sigorta sektöründe web servis düzeyinde ihtiyacınız olan her türlü sektörel ve teknik bilgiye ulaşabilirsiniz.

Sea365 Özellikleri

1. Kurumunuz için en faydalı olacak yazılımları tek bir sistem üzerinde toplamaktadır.

2. Günceldir, sürekli yenilerin ve teknolojiyi takip eder.

3. Hızlı ve güvenilir bir şekilde yönetim imkanı sunar.

4. Operasyon, muhasebe gibi yönetim sistemlerini hızlandırır ve maliyeti düşürür.

5. Denizcilik sektöründe ihtiyacınız olan ve olacak şeyleri takip eder.

6. Uzman kadrosu sayesinde yaşanılabilecek sorunlarda hızlı ve kalıcı çözümler üretir.

Sea365

Tedarikçileri ve denizcilerin hayatını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır.

Sea365 bulut tabanlı bir yazılımdır. Denizcilik sektöründe faaliyet gösteren alıcılara ve satıcılara kolay erişim sağlamayı amaçlamaktadır.

Sea365 Özellikleri

Sea365, sektörün ihtiyaç duyduğu çalışma ortamını uluslararası deniz standartları ışığında sağlamayı amaçlamaktadır.

Kullanımı Kolay

Sea365 tanıdık bir windows benzeri arayüzü ile kullanımı kolay.

Güvenlik

Tüm veriler 256 bit şifreleme protokolü ile korunmaktadır.

Bulut Tabanlı

Yönetilecek fiziksel bir sunucu veya yazılım yoktur ve Sea365'e herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.

Uzman Ekip Desteği

Ürünlerimizin satış sonrası kullanımı için ücretsiz eğitimi isminize atanan uzman temsilcelerimizle belirlediğiniz günlerde gerçekleşmektedir.

Sea365 Ürünleri

Geminin ihtiyacı olabilecek kumanya, sarf ve teknik malzeme taleplerinin yüklenebildiği ve satın alma işlemlerinin gerçekleştirilebildiği yazılımdır. Bu sistem sayesinde fiyat karşılaştırma, satın alma ve teslimat gibi süreçler takip edilir.

Firmaların ve armatörlerin kendi gemilerini yönetebilecekleri bir programdır. Uluslararası sertifikalara sahip Türk yazılımı olan SeaHUB, gemi planlamalarını yapar, envanterleri ve stokları takip eder, yönetimsel ve muhasebesel işler için kullanılabilir ve gemi ile alakalı kayıt ve belgelere ulaşım kolaylığı sağlar..

Bütün gemilere mesaj yollama işlemlerini yapan ve gemilerin kaptanlarıyla iletişime geçmeyi sağlayan otomasyon pazarlama robotudur. Belirlenmiş limanlara gelen gemileri bulur. Ayrıca mail, telex atma ve geminin rotası, tipi ağırlığı gibi özellikleri göstermektedir.

Gemilerin yanında taşımak zorunda olduğu yayınlar ve dokümantasyonlar sistemin içerisinde toplanmaktadır. Bu sayede eksiksiz bir şekilde gemi yolculuğunu yapabilir. Ayrıca sistem sayesinde envanterleri satın almak zorunda kalınmıyor ve kiralama işlemi yapılmış oluyor.

Deniz ve gemicilik sektöründe iş arayanları ve iş verenleri buluşturan bir platformdur. SeaCREW sayesinde aranılan işe ve elemana kolayca ulaşılabilir.

Gemi yedek parçalarının satışının gerçekleştirilebildiği bir yazılımdır. Sistem sayesinde gemi parçalarının satışı gerçekleştirilir ve ihtiyaç duyulan parçalara ulaşılabilir.

İş Ortaklarımız

İş ortaklarımızın memnuniyeti en iyi referansımızdır.

Sizlere de hizmet vererek aramızda görmekten memnuniyet duyarız.

Hedeflerinize ulaşabileceğiniz interaktif çözümler üreten bir teknoloji şirketi mi arıyorsunuz?

Mega Code Yazılım sayesinde teknolojinin tüm yeniliklerinden yararlanmak için,

İletişime Geç